Biyografi

Cezayir'deki Hıristiyanlar

 

İnancını farklı şekilde, ailesiyle, köyüyle, dostlarıyla birlikte ya da onlara karşın. Rabah, Abderahmane ve Hamid, gittikçe tehdit altında kalan bir inanç özgürlüğü adına öykülerini El-Vatan gazetesinde anlatıyorlar. Uluslararası Af Örgütü ve İnsan Hakları İzleme Örgütü, Cezayir’in insan hakları alanında uluslararası yükümlülüklerini yerine getirmediğini iddia ediyor. Biraz gazetedeki tanıklıklara kulak verelim:

Devamını Oku

Sayın Monsieur Soysal

Küçük Osman çok yaramaz. Minik sınıf arkadaşlarını ısırıyor. Teneffüs zamanı onları tekmeliyor. Sınıfta, dersi dinlemek yerine dalga geçiyor ve soytarılık yapıyor. Sıra arkadaşlarından kopya çekiyor.

Öğretmeniyle görüştüğümde, artık bir şeyler yapmak gerektiğini ve sabredecek hâli kalmadığını söyledi. Bu geceyarısı küçük Osman Soysal'ı Longchamps İlkokulunun beşinci sınıfından kovmaya karar verdim. Önümüzdeki pazartesi günü okulu terk etmesi gerekiyor. "Fancy Fair" eğlencesine katılabilir, ancak daha sonra onu okula göndermemelisiniz.

Bu kararı alırken çok üzgün olduğumu bildirir, saygılarımı sunarım.

Okul Müdürü Jordaens

e-Posta

Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest